Mail (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Subject
uk: Тема

en: Label
uk: Мітка

en: Mail
uk: Пошта

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: not set
uk: не задане

en: Message subject
uk: Тема повідомлення

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
uk: Неможливо надіслати електронну пошту. Якщо проблема залишається, необхідно зв’язатися з адміністратором.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
uk: Помилка надсилання електронного повідомлення (від %from до %to із відповіддю для %reply)
