Mail (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Subject
ur: موضوع

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ
