Mail (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Group
vi: Nhóm

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Mail
vi: Thư

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Message subject
vi: Chủ đề thông điệp
