Mail (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Subject
bg: Тема

en: Label
bg: Заглавие

en: Mail
bg: Адрес e-mail
