Mail (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Group
da: Gruppe

en: Subject
da: Emne

en: Label
da: Etiket

en: Mail
da: E-mail

en: Email subject
da: Email emne

en: Email body
da: Email indhold

en: Machine name
da: Internt navn

en: not set
da: ikke sat

en: Message subject
da: Beskedemne

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
da: Kan ikke sende e-mail. Kontakt sitets administrator hvis problemet fortsætter.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
da: Fejl ved afsendelse af e-mail (fra %from til %to med reply-to %reply).
