Mail (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Subject
et: Teema

en: Label
et: Nimetus

en: Mail
et: E-post

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: not set
et: pole määratud

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
et: E-kirja saatmine ebaõnnestus. Kui probleem püsib, võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
et: E-kirja saatmisel tekkis viga (saatja: %from, saaja %to ning vastamise aadress %reply).
