Mail (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Group
sv: Grupp

en: Subject
sv: Ämne

en: Label
sv: Etikett

en: Mail
sv: E-post

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: not set
sv: ej satt

en: Message subject
sv: Ämne

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
sv: Kunde inte skicka e-post. Kontakta webbplatsens administratör om problemet kvarstår.

en: Error sending email (from %from to %to with reply-to %reply).
sv: Fel vid skickande av e-post (från %from till %to med svar-till %reply).
