Mail Actions (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Text
fr: Texte

en: Mail
fr: Courriel

en: Sent email to %recipient
fr: Courriel envoyé à %recipient

en: Recipient
fr: Destinataire

en: Recipient email address
fr: Adresse de courriel du destinataire
