Mail Actions (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Format
ar: التنسيق

en: Text
ar: نص

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Sent email to %recipient
ar: أُرسل البريد إلى %recipient

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Recipient email address
ar: البريد الإلكتروني للمتلقي
