Mail Actions (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: Mail
ca: Correu

en: Sent email to %recipient
ca: Enviat el correu electrònic a %recipient

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Recipient email address
ca: Adreça de correu del destinatari
