Mail Actions (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: Message
cy: Neges

en: Format
cy: Fformat

en: Text
cy: Testun

en: Sent email to %recipient
cy: Gyrru e-bost i %recipient

en: Recipient
cy: Derbynnydd
