Mail Actions (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Message
es: Mensaje

en: Format
es: Formato

en: Text
es: Texto

en: Mail
es: Correo

en: Sent email to %recipient
es: Se ha enviado un correo electrónico a %recipient

en: Recipient
es: Destinatario

en: Recipient email address
es: Destinatario de correo electrónico
