Mail Actions (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: Format
et: Vorming

en: Text
et: Tekst

en: Mail
et: E-post

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Recipient
et: Adressaat

en: Recipient email address
et: Saaja e-posti aadress
