Mail Actions (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Text
kk: Текст

en: Sent email to %recipient
kk: %recipient ке email жіберу

en: Recipient
kk: Қабылдаушы
