Mail Actions (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: Format
lt: Formatas

en: Text
lt: Tekstas

en: Mail
lt: Paštas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Recipient
lt: Gavėjas
