Mail Actions (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Format
nl: Opmaak

en: Text
nl: Tekst

en: Mail
nl: E-mail

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail is naar %recipient verzonden

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Recipient email address
nl: E-mailadres van de ontvanger
