Mail Actions (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: Text
pl: Tekst

en: Mail
pl: Poczta

en: Sent email to %recipient
pl: Wysłano e-mail do %recipient

en: Recipient
pl: Adresat

en: Recipient email address
pl: Adres email odbiorcy
