Mail Actions (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: Message
az: Mesaj

en: Text
az: Mətn

en: Sent email to %recipient
az: %recipient e-poçt göndərildi

en: Recipient
az: Alıcı

en: Recipient email address
az: Alıcının e-poçt ünvanı
