Mail Actions (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Sent email to %recipient
bo: %recipient་ལ་གློག་ཡིག་བསྐུར་ཚར

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན
