Mail Actions (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: Format
fi: Muoto

en: Text
fi: Teksti

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Sent email to %recipient
fi: Sähköposti lähetettiin (vastaanottajana %recipient)

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Recipient email address
fi: Vastaanottajan sähköpostiosoite
