Mail Actions (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: Format
hi: प्रारूप

en: Text
hi: लेख

en: Mail
hi: मेल

en: Sent email to %recipient
hi: %recipient को ईमेल भेजें

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Recipient email address
hi: प्राप्तकर्ता का ई-मेल पता।
