Mail Actions (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: Text
jv: Teks

en: Mail
jv: Surat

en: Sent email to %recipient
jv: Kirimānā email marang %recipient

en: Recipient
jv: Penerima
