Mail Actions (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್
