Mail Actions (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: Recipient email address
ml: സ്വീകർത്താവിന്റെ ഇമെയിൽ വിലാസം
