Mail Actions (1.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Message
mn: Зурвас

en: Format
mn: Бүтэц

en: Text
mn: Текст

en: Mail
mn: Шуудан

en: Sent email to %recipient
mn: %recipient руу и-мэйл илгээгдсэн
