Mail Actions (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: Format
sk: Formát

en: Mail
sk: Pošta

en: Sent email to %recipient
sk: Poslať e-mail na adresu %recipient

en: Recipient
sk: Príjemca
