Mail Actions (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Message
th: ข้อความ

en: Format
th: รูปแบบ

en: Text
th: ข้อความ

en: Sent email to %recipient
th: ส่งอีเมลไปที่ %recipient แล้ว

en: Recipient
th: ผู้รับ
