Mail Actions (1.0.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: Format
bg: Формат

en: Text
bg: Текст

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Sent email to %recipient
bg: Изпратен имейл до %recipient

en: Recipient
bg: Получател
