Mail Actions (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: Mail
ro: E-mail

en: Sent email to %recipient
ro: A fost trimis un e-mail către %recipient

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Recipient email address
ro: Adresa email a destinatarului
