Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Host
be: Хост

en: Owner
be: Уладальнік

en: Port
be: Порт

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
