Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Configuration saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдсан
