Mail Box Management (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Owner
eu: Jabea

en: Port
eu: Ataka
