Mail Box Management (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Host
ps: کوربه

en: Port
ps: درشل (پورټ)
