Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: Configuration saved.
ast: Guardóse la configuración.

en: Host
ast: Sirvidor

en: Owner
ast: Dueñu

en: Port
ast: Puertu
