Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: On
sv: På

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Off
sv: Av

en: Host
sv: Värd

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Owner
sv: Ägare

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Server Port
sv: Serverport

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
