Mail Box Management (1.0.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Configuration saved.
af: Konfigurasie is gestoor.

en: Host
af: Masjien
