Mail Box Management (1.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: None
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Host
bg: Хост

en: Port
bg: Порт
