Mail Box Management (1.0.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Host
cs: Hostitel

en: Owner
cs: Vlastník

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Secure
cs: Zabezpečený
