Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ
