Mail Box Management (1.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Owner
az: Sahib
