Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: None
bn: একটিও নয়

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Configuration saved.
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষিত।

en: Host
bn: হোস্ট

en: Port
bn: পোর্ট
