Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu
