Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: On
ca: Actiu

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Off
ca: Inactiu

en: Host
ca: Servidor

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Owner
ca: Propietari

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic
