Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Operations
de: Aktionen

en: Username
de: Benutzername

en: On
de: An

en: None
de: Keine

en: Password
de: Passwort

en: Save Settings
de: Einstellungen speichern

en: Configuration saved.
de: Die Konfiguration wurde gespeichert.

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Owner
de: Eigentümer

en: Email subject
de: E-Mail-Betreff

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: Email content
de: Inhalt der E-Mail

en: Server Port
de: Server-Port

en: User does not exist.
de: Benutzer existiert nicht.

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Settings saved.
de: Einstellungen gespeichert.

en: Connection Type
de: Verbindungstyp

en: Email from address
de: Absender-E-Mail-Adresse

en: Secure
de: Sicher

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Email from name
de: Absender-Name

en: Email to address
de: Empfänger-E-Mail-Adresse

en: Email Attachments
de: E-Mail-Anhänge
