Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: On
el: Ανοικτό

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Off
el: Κλειστό

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Port
el: Θύρα
