Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: On
et: Sees

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Owner
et: Omanik
