Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: On
fr: Activé

en: None
fr: Aucun(e)

en: Password
fr: Mot de passe

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Configuration saved.
fr: Configuration enregistrée.

en: Off
fr: Désactivé

en: Host
fr: Hôte

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Email subject
fr: Sujet du courriel

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Email content
fr: Contenu du courriel

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.

en: Connection Type
fr: Type de connexion

en: Email from address
fr: Adresse de l'expéditeur du courriel

en: Email from name
fr: Nom de l'expéditeur du courriel

en: Email to address
fr: Envoyer par courriel à l'adresse
