Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: None
fy: Gjin

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Port
fy: Poarte
