Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: On
he: פעיל

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Off
he: כבוי

en: Host
he: שם שרת

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Owner
he: בעלים

en: Port
he: פורט
