Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: On
ht: Ouvè

en: Password
ht: Mo pas

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
